ZASTAVME AFRICKÝ MOR OŠÍPANÝCH
2.9.2022

ZASTAVME AFRICKÝ MOR OŠÍPANÝCH

V rámci súboru opatrení v súvislosti s predchádzaním zavlečenia, šírenia a eradikácie nákazy diviačej zveri a domácich ošípaných africkým morom ošípaných (AMO) sa v rámci AMO stratégie EÚ uvádzajú aj aktivity v oblasti zvyšovania povedomia verejnosti, poľovníkov, chovateľov a všetkých tých, ktorých sa AMO nákaza bezprostredne týka.

1. ročník kampane PSK DO ŠKOLY A DO PRÁCE NA BICYKLI
16.8.2022

1. ročník kampane PSK DO ŠKOLY A DO PRÁCE NA BICYKLI

Využite ako svoj dopravný prostriedok do práce alebo do školy bicykel počas mesiaca SEPTEMBER, šetrite životné prostredie a spravte niečo pre svoje zdravie. Odmenou Vám bude účastnícke tričko a zaradenie do súťaže o hodnotné vecné ceny.
PRESADNIME NA SVOJE BICYKLE A UROBME MALÝ KROK PRE NAŠU PLANÉTU, ALE VEĽKÝ KROK PRE NAŠE ZDRAVIE.

INFLAČNÁ POMOC Ako o ňu požiadať a kto má na ňu nárok?
19.7.2022

INFLAČNÁ POMOC Ako o ňu požiadať a kto má na ňu nárok?

Sprostredkovávame informácie z Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa:
INFLAČNÁ POMOC - JEDNORAZOVÁ DOTÁCIA 100 EUR. AKO O ŇU POŽIADAŤ A KTO MÁ NA ŇU NÁROK?

Zrušenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru
14.7.2022

Zrušenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

OR HaZZ v Starej Ľubovni ruší čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru na lesných pozemkoch a v ich ochrannom pásme v územnom obvode okresu Stará Ľubovňa od 12. júla 2022 od 11,00 hod.

Zber elektroodpadu
11.7.2022

Zber elektroodpadu

V utorok, 12.07.2022 v čase od 09:00 hod. prebehne v našej obci zber elektroodpadu.

OZNAM
27.6.2022

OZNAM

Vážení občania, z dôvodu výrazného poklesu výdatnosti vodných zdrojov, obec Orlov vyhlasuje III. regulačný stupeň na dodávku pitnej vody v obci Orlov.

Čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru
24.6.2022

Čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

OR HaZZ v Starej Ľubovni vyhlasuje čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru na lesných pozemkoch a v ich ochrannom pásme v územnom obvode okresu Stará Ľubovňa od 23. júna 2022 od 09,00 hod. do odvolania.

Pozvánka - Pozemkové spoločenstvo - združenie bývalých urbarialistov a obyvateľov obce Orlov
3.6.2022

Pozemkové spoločenstvo - združenie bývalých urbarialistov a obyvateľov obce Orlov pozýva svojich členov na zasadnutie valného zhromaždenia, ktoré sa uskutoční dňa 26.06.2022 o 14.00 hod. v sále kultúrneho domu Orlov

OZNAM VO VEREJNOM ZÁUJME - prerušenie distribúcie elektriny
4.5.2022

OZNAM VO VEREJNOM ZÁUJME - prerušenie distribúcie elektriny

Východoslovenská distribučná, a.s. oznamuje občanom, že dňa 05.05.2022 v čase od 09:00 do 12:30 je v obci Orlov plánované nasledovné prerušenie distribúcie elektriny:

č. d. 349.

Distribúcia elektriny bude prerušená z dôvodu prác, ktoré bezprostredne súvisia s opravou a pravidelnou údržbou distribučnej sústavy.